astra

Συμμετοχή των ακαδημιών υδατοσφαίρισης του Ν.Ο.Χίου στο 5th Splash Πάτρας

Αναχώρησε την Τρίτη 2/1/2018 πολυμελής αποστολή των ακαδημιών του Ν.Ο.Χίου προκειμένου να συμμετάσχει στο 5ο τουρνουά Splash στην Πάτρα, το οποίο θα διεξαχθεί από 3/1/2018 έως 6/1/2018.

Η αποστολή αποτελείται από 38 αθλητές των κατηγοριών Παίδων, Μίνι-παίδων, και προμίνι.

Αυτές τις 4 ημέρες οι αθλητές μας θα συμμετάσχουν σε δυνατούς φιλικούς αγώνες και θα προετοιμαστούν για τις επίσημες αγωνιστικές τους υποχρεώσεις, που ξεκινούν τον επόμενο μήνα.

Το Δ.Σ. του Ν.Ο.Χίου θέλει να ευχαριστήσει τη Hellenic Seaways για την στήριξή της στις μετακινήσεις των ομάδων υποδομών του σωματείου.

20180104 225518

Ακολουθούν οι συνθέσεις των ομάδων και το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων:

            ΠΑΙΔΕΣ                                                                              ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ

1. ΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                  1.ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΑΜΠΑΖΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ                                                    2.ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΜΙΚΕΣ

3. ΣΦΗΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                                   3. ΤΣΟΠΑΝΟΜΙΧΑΛΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                 4. ΝΕΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

5. ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ                                                            5. ΜΑΡΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ

6. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                                          6. ΤΟΠΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

7. ΚΟΥΛΟΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                             7. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

8. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                                           8. ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

9. ΚΑΡΑΚΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                 9. ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

10. ΚΑΡΑΚΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                              10.  ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

11. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                        ΠΡΟ-ΜΙΝΙ

12. ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                1. ΜΠΟΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

13. ΚΑΡΑΜΟΥΖΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                                            2. ΕΥΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

14. ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                 3. ΣΦΗΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15. ΝΕΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                                                             4. ΚΩΣΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16. ΓΙΑΝΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                                     5. ΤΟΜΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

17. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                          6. ΦΙΛΙΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

18. ΓΚΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                                          7. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

19. ΓΚΙΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                      8. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

20. ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ  : ΜΙΚΕΔΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ                              ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΜΙΣΕΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

                                                  ΕΦΟΡΟΣ : ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Εκτύπωση Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο